Sloupek zábradlí

Rozhodovaní o tom, jaké schodiště zvolit do nového domu či jak zrenovovat stávající při rekonstrukci, není jednoduché. Je třeba se rozhodnout pro typ samotného schodiště, jaký vybrat materiál a jak bude vypadat zábradlí.

Co se týče typů schodišť, nabízíme jich hned několik, přímé, obloukové, lomené a dále klasické zadlabané, sedlové nebo i vynášené. Po výběru správného typu schodiště přichází na řadu výběr zábradlí. Volit můžete z mnoha druhů výplní - celodřevěné, kombinované s nerezem či sklem.

Ale tím výběr zábradlí nekončí. Nabízíme i velké množství variant sloupků, které splňují bezpečnostní normy a zároveň i vaše představy. Nemusíte počítat, zda splňujete doporučenou technickou normu, protože to vše zvládneme za vás. Pokud máte malé děti, je možné samozřejmě přidat ke schodům vrátka, kterými předejdete úrazu. U našich sloupků vám zaručujeme velmi dlouhou životnost, zvláště pak u sloupků nerezových, které působí luxusním moderním dojmem.

V naší nabídce najdete různé tvary sloupků, vyrábíme ploché, zaoblené i hranaté sloupky. Důležitá je pro nás každá část vašeho schodiště, proto propracováváme sloupky do nejmenších detailů. Nabízíme i vyřezávané vzory a nechybí samozřejmě ani kombinace dřeva s nerezem, která se hodí zvláště pro kombinovaná schodiště do moderních interiérů.

„Schodiště vyrábím již více než 20 let. Rád vám poradím s výběrem sloupků i pro vaše schodiště. Zavolejte mi na číslo 603 810 778!“

Petr Kolář st.

Sloupky je možno ukotvit několika způsoby, z boku i ze shora podle konstrukčních dispozic. Často totiž právě sloupky zábradlí dodají celému schodišti ten správný vzhled. Velmi moderní je v posledních letech kombinace oblých a hranatých tvarů, které lze ideálně sladit právě na sloupcích, jež lze udělat hranaté s oblým vrškem, takže celé schodiště působí kompaktním dojmem.

Ať už se z nabízeného materiálu rozhodnete pro jakýkoli, zaručujeme vám kvalitu. Každý díl schodiště prochází přísnými kontrolami, aby byli naši zákazníci spokojeni.

Mám zájem o zábradlí

Vzorník

Vzorník sloupků uzpůsobených podle zvoleného madla