Kované výplně zábradlí

Kromě dřevěných výplní zábradlí či kombinací dřevo nerez nabízíme také kované výplně zábradlí.

Ať už se chystáte do vašeho domu instalovat nové schodiště či dát tomu současnému jiný kabát, stojíte před výběrem vhodného zábradlí. Ta se od sebe v první řadě liší svým materiálem. V případě, že se rozhodnete těžit z možností, jež nabízí kov, můžete se přiklonit buď k variantě celokovového zábradlí, nebo využít pouze kované výplně, a to například v kombinaci s dřevem. V obou případech se před vámi otevírá množství velmi zdobných variací, jejichž vytvoření tento materiál umožňuje. Kované zábradlí tak vždy bude originálním uměleckým a přitom funkčním doplňkem do vašeho domu.

„Schodiště a výplně do nich a vyrábím již více než 20 let. Rád vám poradím, jaké výplně zvolit. Zavolejte mi na číslo 603 810 778!“

Petr Kolář st.

Ideálním umístěním pro tento materiál jsou prostory, v nichž zamýšlíte vyvolat rustikální atmosféru venkovských příbytků. U veškerých kovaných zábradlí volíme optimální nastavení výšky madel, vzdálenosti příček i jiných charakteristik, a tak zcela splňují bezpečnostní požadavky. Mají navíc díky speciální ochraně žárovým zinkem dlouhou životnost a vy se tedy můžete spolehnout, že se vaše investice vyplatí. Využijte kontaktních údajů na našich stránkách, abychom vám mohli poskytnout rady s volbou vhodného zábradlí pro váš projekt.

Mám zájem o zábradlí

Realizace

Kované zdobné výplně
Kované zdobné výplně Celokovové pozinkované zábradlí Celokovové pozinkované zábradlí