Nerezové komponenty zábradlí

Při výběru schodiště je nutné učinit hned několik rozhodnutí. Když vyberete typ schodiště, které splňuje kritéria bezpečnosti, pohodlí i vzhledu, je třeba k němu vybrat i vhodné zábradlí. Na výběr máme mnoho druhů výplní, sloupků i madel. Nabízíme celodřevěné i kombinované s nerezem či sklem.

Právě kombinace s nerezem se v posledních letech stává velmi žádanou. Má hned několik výhod. Mezi první patří samozřejmě její životnost a velmi jednoduchá údržba. Nerez také dodá schodišti moderní vzhled a působí vzdušně. Nerezový materiál je nadčasový a u zákazníků stále oblíbený. Je jen na vás, zda si vyberete zábradlí pouze z nerezu nebo ho nakombinujete s jiným materiálem.

„Rádi vám poradíme s výběrem vhodných doplňků pro vaše schodiště.  Zavolejte mi na číslo 603 810 778!“

Petr Kolář st.

Rozhoduje i detail

Ovšem na schodišti je důležitý každý detail, a proto i naše nabídka nerezových doplňků je velmi široká. Na výběr je z několika variant madel. Můžete vybrat celodřevěné madlo, které bude upevněno k zábradlí či stěně pomocí nerezových tenkých tyčí a šroubků, čímž vaše schodiště jen lehce ozvláštníte. Můžete se však rozhodnout i pro celkové nerezové zábradlí, které vypadá velmi moderně a elegantně.

Záruka kvality

Doplňky (šrouby, matky, zakončení a mnoho dalších), které společně vytvoří dokonalé schodiště, používáme z nerezového kovu, díky čemuž je zaručena jejich dlouhá životnost. Materiály důkladně prověřujeme a testujeme, abychom zaručili vaši spokojenost.

U výběru schodiště je důležité myslet i na bezpečnost, proto doporučujeme vždy madla ukončit. A co takhle na dřevěné madlo vybrat nerezové ukončení? Zábradlí hned dostane luxusní design. Hrajte si s doplňky a vytvořte si tak schodiště zcela podle vašich představ.

Mám zájem o doplňky

Vzorník

Vzorník doplňků