Služby

Návrh, výroba a montáž schodišť a obkladů

Vybrat to správné schodiště, které se bude nejlépe hodit do vašeho domu, ať už kvůli dispozici nebo z estetického hlediska, není jednoduché.

Je třeba vybrat nejvhodnější typ, materiál, zábradlí či tvar. Kromě vhledu vám však musí schodiště vyhovovat i po stránce pohodlí a samozřejmě bezpečnosti.

Naše firma vám nabízí odbornou pomoc při rozhodování a kvalitní služby. Nemusíte si lámat hlavu s doporučenými technickými normami, protože bezpečnost je pro nás na prvním místě a každé schodiště zhotovujeme tak, abychom vyhověli vašim přání. Nabízíme vám poradenskou činnost od opravdových odborníků a rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

Jak probíhá výroba nových schodů?

Samotnou realizaci schodiště je možné rozdělit do tří etap:

  • Nejdříve je potřeba vytvořit návrh schodiště
  • poté je na řadě samotná výroba schodiště
  • a nakonec jeho montáž.
Návrh schodiště

Abychom mohli začít schodiště vyrábět, je důležité, abychom znali opravdu každý detail a přesné rozměry prostoru. V první řadě tedy shromáždíme společně s vámi veškerá data.

Samozřejmě je možné provést výpočet ceny schodiště, a tím zjistit předběžnou cenu. Od toho je tu náš formulář, vyberete si jen typ schodiště, zadáte rozměry a parametry, zábradlí a materiál a my vám zašleme zpět kalkulaci.

V nabídce máme mnoho materiálů. Schodiště je možné vyrobit celodřevěné nebo v různých kombinacích s nerezem či sklem. Kromě tradičních dřevin, jako je buk, dub, javor, jasan, z nichž některé nabízíme i v moderníhch rustikálních odstínech, používáme i exotické dřeviny.

Výroba schodiště

Jakmile se dohodne finální návrh schodiště, začneme s výrobou samotného schodiště. Veškeré práce probíhají v naší truhlářské dílně a ve výrobní hale 1.Jílovské a.s. Výroba provádí zkušený tým truhlářů, který si poradí i se zdobením jak dřeva, tak i kovu.

Jak probíhá takové sestavování si můžete pohlednout zde.

Klient je o postupu prací průběžně informován. Dbáme na dodržení termínů.

Montáž schodiště

Montáž probíhá u samonosného schodiště jeden den, u obkladových schodišť přibližně tři dny, takže naše práce je rychlá, ale kvalitní.

Kromě schodišť nabízíme i produkty k údržbě, čištění a obnově vašeho schodiště, jako například laky, oleje, parketová mýdla, vosky či peroxid na případné bělení dřeva.

Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli, a proto je samozřejmě možné navštívit naši vzorkovnu v Jílovém u Prahy, kde si na vás po domluvě schůzky uděláme čas a rádi vám zodpovíme všechny dotazy a samozřejmě ukážeme vzorky schodišť včetně katalogů.

Kontaktní formulář