Realizace

Každé schodiště, které jsme vyrobili, je jedinečné!

Fotogalerie některých námi realizovaných projektů z posledních let, včetně stručných informací jako jsou typ schodiště, zábradlí a použité materiály, pokud chcete vědět víc, podívejte se na jednotlivé kategorie, nebo nás neváhejte kontaktovat. A to buď pomocí formuláře, nebo zkuste sekci kontakt.

Tato sekce však nemusí sloužit pouze jen jako reference, ale také jako inspirace pro ty, kdo ještě nejsou úplně rozhodnuti, jak by jejich schodiště a zábradlí mělo vypadat.

Použité schodiště na prodej

2020

Typ schodiště: Vřetenové

Chci podobné schodiště

pan Zvelebil

červen 2015

Typ schodiště: Vřetenové

Vřetenové schodiště průměru cca 1600 mm. Schodiště je tvořeno středovým nerezovým vřetenem, stupnicemi a trojúhelníkovou výstupní podestou.
Součásti dodávky je i obloukové zábradlí na galerii a třídílné rovné zábradlí na galerii. Zábradlí po obvodu schodiště i na galerii je tvořeno svislými nerezovými trubkami, hranatými sloupy a spirálovým madlem.
Materiál je dub.

Chci podobné schodiště

pan Koudelka

leden 2015

Typ schodiště: Obklad schodiště

Schodiště je s podstupnicemi a obdélníkovou podestou, zábradlí je po vnitřní straně výstupního ramene schodiště v provedení madlo - madlo.
Součásti dodávky je i zábradlí na galerii a madlo po vnější zdi nástupního ramene.
Stupnice přesahují dopředu přes podstupnice a do boku přes zeď, stupnice a podstupnice jsou ke zdi lištovány lištou.
Materiál je jasan (včetně jádra), kvalita A.

Chci podobné schodiště

pan Mareš

listopad 2014

Typ schodiště: Vřetenové

Schodiště o průměru 1583 mm je tvořeno ocelovým středovým vřetenem o průměru cca 110 mm, 12 stupnicemi o TL 40 mm.
Na vnější straně jsou stupnice vynášené svislými ocelovými stojinami, stupnice na spodním a prostředním rameni jsou do stěny kotvené kovovým úhelníkem.
Stupnice na vnější straně horního ramene jsou zpevněné svislým ocelovým táhlem od stropu. Krátké zábradlí je na vnitřní straně horního ramene (spojuje vřetenový sloup se sloupem galerie).
Součástí dodávky je i zábradlí na galerii a ocelové madlo po vnější zdi kotvené ocelovými držáky. Výplně zábradlí jsou tvořené svislými ocelovými výplněmi.
Materiál dřevěných stupnic je hevea, mořeno do černé barvy. Ostatní díly (všechny ocelové díly + madla + dřevěné sloupy) jsou stříkané bílou lesklou barvou.

Chci podobné schodiště

Reconstruction-services, s.r.o.

září 2014

Typ schodiště: Atypické

Jedná se o 1x lomené schodiště, které je bez podstupnic, zábradlí je po vnitřní straně výstupního a části vnější strany nástupního ramene schodiště.
Součástí dodávky je i zábradlí na galerii a obklad řezu stropem který je vyrobený z oceli. „Pilovitá“ ocelová schodnice z pasoviny je po obou stranách schodiště, svislé výplně zábradlí, sloupy a spodní podélný díl zábradlí je také z pasoviny, madlo jakl.
Materiál stupnic je dub. Povrchová úprava ocelových dílů je kovářskou matnou antracitovou barvou.

Chci podobné schodiště

paní Zelenková

srpen 2014

Typ schodiště: Obklad schodiště

Schodiště je s podstupnicemi a dvěma čtvercovými podestami, zábradlí je po vnější straně nástupního ramene a po vnitřní straně výstupního ramene v provedení madlo - madlo.
Stupnice přesahují dopředu přes podstupnice a do boku přes vřetenovou zeď podstupnice jsou zároveň se zdí.
Součástí dodávky je i zábradlí na galerii a madlo po vnější zdi výstupního ramene, které je kotveno pomocí dřevěných distančních válečků, stupnice i podstupnice jsou ke zdi olištovány lištou.
Materiál je hevea.

Chci podobné schodiště

Kostečkovi

únor 2014

Typ schodiště: Obklad schodiště

Obklad betonového skeletu. Schodiště je s podstupnicemi a podestou, zábradlí je pouze po vnitřní straně výstupního ramene schodiště v provedení schodnice - madlo. Součástí dodávky je zábradlí na galerii v celkové délce cca 1010 mm, madlo na vnější stěně u nástupního ramene, které je kotvené ke stěně pomocí dřevěných distančních válečků, falešná schodnice po obvodu stěn a obklad řezu stropem pod galerií.
Materiál je hevea.

Chci podobné schodiště

Indrovi

únor 2014

Typ schodiště: 2x lomené

Schodiště je s podstupnicemi, zábradlí je po vnitřní straně výstupního ramene a po vnější straně nástupního ramene schodiště.
Součástí dodávky je zábradlí na galerii v délce cca 940mm, madla na stěně na prostředním a výstupním ramen, madla jsou kotvená pomocí dřevěných distančních válečků, nejsou v rozích propojená a konce madel jsou zakulacené, masivní desková výplň pod vnější schodnicí na nástupním rameni, masivní desková výplň v zrcadle schodiště a obratový sloup, který stojí na podlaze.

Chci podobné schodiště

pan Šelever

leden 2014

Typ schodiště: Obklad schodiště

Obklad betonového skeletu. Schodiště je s podstupnicemi, stupnice a podstupnice jsou ke zdi lemovány lištou, zábradlí je pouze po vnitřní straně schodiště v provedení madlo - madlo. Součástí dodávky je i zábradlí na galerii v celkové délce cca 3000 mm.
Materiál je dub.

Chci podobné schodiště

paní Štylerová

prosinec 2013

Typ schodiště: Obklad schodiště

Obklad betonového skeletu. Schodiště je s podstupnicemi, zábradlí je pouze po vnitřní straně prostředního ramene v provedení madlo - madlo. Výplně zábradlí tvoří podélné nerezové pruty kotvené bočními úchyty na svislé výplně N25, sloupy zábradlí jsou hranaté. Schodiště je včetně olištování stupnic i podstupnic ke zdi lištou.
Materiál je rustikální buk, cinkovaná spárovka.

Chci podobné schodiště

pan Kubíček

listopad 2013

Typ schodiště: Vynášené

Jedná se o 2 kusy celodřevěných schodišť.
1) Spodní schodiště:
Schodiště je konstruované tak, že vnější strana spodního a prostředního ramene je kotvená ocelovými trny do obvodové stěny, v místě okna je jako podpůrná konstrukce ocelový „had“.Vnější strana výstupního ramene je nesená zadlabanou dřevěnou schodnicí. Vnitřní stranu schodiště nesou zadlabané schodnice, které zároveň tvoří i plné díly knihovny umístěné v zrcadle schodiště.
2) Horní schodiště:
2x lomené schodiště, zábradlí na schodišti ani na galerii není součástí dodávky. Schodiště je doplněno ohybníkem namísto obratových sloupků. Stupnice jsou do vnitřní schodnice kotvené zespodu jednotlivých stupnic.
Materiál obou schodišť je jasan mořený, knihovna je z javoru,ocelové díly jsou stříkané černou matovou barvou.

Chci podobné schodiště

pan Žaloudek

listopad 2013

Typ schodiště: 1x lomené

Schodiště je s podstupnicemi, zábradlí je po vnitřní straně schodiště. První stupeň je "BLOK" s obloukovou podstupnicí, výplně zábradlí jsou dřevěné soustružené, sloupy zábradlí na nástupu a výstupu jsou soustružené s koulí, obratový sloup je uprostřed dutý-otvor je pro přívod světla.
Materiál je jasan včetně falešného jádra, mořeno.

Chci podobné schodiště

pan Moravec

říjen 2012

Typ schodiště: Atypické

Schodiště je bez schodnic,na vnější straně jsou stupnice kotvené do stěny na ocelové trny, vnitřní strana je zpevněná nerezovým zábradlím s podélnými nerezovými lanky. Zábradlí schodiště tvoří nerezové sloupky, podélná nerezová lanka a dřevěné madlo, součástí dodávky je také zábradlí na galerii v délce 3 m. Materiál je buk mořený.

Chci podobné schodiště

pan Koval

říjen 2012

Typ schodiště: Dřevěný obklad

Velice atypický obklad obloukového betonového schodiště s falešnou spirálovou schodnicí a spirálovým madlem, se svislým dřevěným zábradlím a podstupnicemi, materiál je průběžný dub.

Chci podobné schodiště

pan Kubrt-Ketner

říjen 2012

Typ schodiště: 1x lomené

1x lomené schodiště s podestou, kombinované zábradlí po vnitřní straně dřevěnou konstrukcí a výplň tvoří nerezové podélné pruty, materiál je buk, cinkovaná spárovka.

Chci podobné schodiště

Nádraží Pardubice

srpen 2012

Typ schodiště: Atypické

Schodiště je v provedení s jeklovými „zubatými“ schodnicemi po obou stranách a dřevěnými stupnicemi. Stupnice jsou osazené mezi jeklovými schodnicemi pod jejich horní hranou. Vnější schodnice je na cca 15.st.zakotvená do obvodové betonové stěny. Zábradlí je po obou stranách schodiště a je tvořeno nerezovými sloupky o průměru 42 mm s bočním kotvením, pěti podélnými nerezovými pruty o průměru 10 mm a kulatým nerezovým madlem o průměru 42 mm. Součástí dodávky je obloukové zábradlí na galerii v délce cca 3400mm.
Materiál stupnic je dub.
Ocelové schodnice jsou opatřené nátěrem v RAL 9005.

Chci podobné schodiště

STEP Předboj

květen 2012

Typ schodiště: 2x lomené

Schodiště celodřevěné samonosné se sedlovými (zubatými) schodnicemi a s podstupnicemi. Sedlové schodnice nejsou pohledové-jsou schované uvnitř v komoře. Podstupnice jsou osazené jako „bezpřesahové“ s přiznanou spárou ve styku se stupnicí. Zábradlí na schodišti tvoří tři kosodélníkové / na galerii u schodiště je jedna obdélníková a na samostatné galerii jsou dvě obdélníkové / tabule kaleného skla. V zrcadle schodiště je dřevěná příčka, která spolu s tloušťkou skla půdorysně vyplňuje zrcadlo schodiště.
Materiál stupnic a podstupnic je americký ořech.
Materiál sedlových schodnic, které jsou skryté v komoře je hevea.

Chci podobné schodiště

KLEMPO Mlejnkovi

leden 2012

Typ schodiště: Dřevěný obklad

Obklad 2x lomeného betonového schodiště, součástí je madlo na vnější zdi včetně oboustranného lištování, materiál je průběžný pařený buk.

Chci podobné schodiště

Cingrovi

říjen 2011

Typ schodiště: Vřetenové

Vřetenové vynášené schodiště, zábradlí je tvořené nerezovými pruty v kombinaci s dřevěným madlem, stropní otvor je lemován nerezovou skruží stejně jako prstýnky mezi stupnicemi, materiál je dub.

Chci podobné schodiště

Kazachstán | Astana

září 2011

Typ schodiště: 2x lomené

Dva kusy 2x lomeného schodiště s kosými vnějšími rohy a podstupnicemi, na nástupu jsou první tři stupně jako blok, přední hrany stupnic jsou ozdobené okulacením s polodrážkou zespodu, vnější schodnice má ozdobenou spodní a horní hranu, vnitřní schodnice je z pohledové strany ozdobená vylištovanými kazetami, součástí je vyřezávaný nástupní sloup. Zábradlí je tvořené kovanými rámy, které jsou osazené mezi schodnice, madla a sloupy schodiště. Kazetové ostění okolo obou schodišť - ostění je tvořené dubovými rámy, do kterých jsou ozdobnými profilovanými lištami osazené hladké dýhované kazety, ve spodní části je soklová lišta a nahoře ozdobná římsa. Materiál schodiště je dub.

Chci podobné schodiště

Velká Británie | Londýn

červen 2011

Typ schodiště: Rovné

Přímé schodiště s podstupnicemi, stupnice i podstupnice o tloušťce 90 mm jsou lepené na výšku a spojeny svorníky, systém je bez přesahu s přiznanou spárou. Zábradlí na schodišti si investor řešil sám.

Chci podobné schodiště

pan Štaubert

květen 2011

Typ schodiště: 1x lomené

1x lomené schodiště, zábradlí je po vnitřní straně schodiště, ručně vyřezávaný sloup, dřevěné výplně s hranatými konci, materiál je jasan, průběh mořený do jatoby.

Chci podobné schodiště

pan Hadžalič

květen 2011

Typ schodiště: Dřevěný obklad

Obklad betonového schodiště s podstupnicemi včetně olištování, zábradlí je tvořeno nerezovými pruty v kombinaci s dřevěným madlem, materiál je buk.

Chci podobné schodiště

pan Hošek

listopad 2010

Typ schodiště: Atypické

Obklad stávajícího betonového schodiště s podstupnicemi, zábradlí je tvořeno atypickými výplněmi, materiál stupnic je dub mořený, materiál podstupnic je hevea. Bílé komponenty jsou povrchově upraveny býlím plničem a lakem.

Chci podobné schodiště

Horoměřice | STEP Horoměřice

září 2010

Typ schodiště: Vřetenové

Vřetenové vynášené schodiště, zábradlí je tvořené nerezovými pruty v kombinaci s dřevěným madlem, prstýnky mezi stupnicemi jsou nerezové, materiál je průběžný dub.

Chci podobné schodiště

pan Kopeluk

září 2010

Typ schodiště: Dřevěné obklady

Obklad betonového schodiště, součástí je madlo na zdi včetně oboustranného lištování, materiál je hevea mořena na americký ořech.

Chci podobné schodiště

Veverkovi

červen 2010

Typ schodiště: Vynášené

Vynášené 2x lomené schodiště, zábradlí je tvořeno nerezovými pruty v kombinaci s dřevěným madlem, materiál je bělený buk.

Chci podobné schodiště

pan Perutka

květen 2010

Typ schodiště: Atypické

Obklad betonového schodiště s podstupnicemi, vyřezávaný nástupní sloup, svislé dřevěné zábradlí s výplněmi s hranatými konci, schodnice jsou z pohledových stran kazetovány lištami, obklad vnějších zdí hladkými kazetami, materiál je dub mořený.

Chci podobné schodiště

pan Laneve

květen 2010

Typ schodiště: Zadlabávané

Samonosné 2x lomené schodiště s podestou a dětskými vrátky, svislé zábradlí v kombinaci dřevo a nerez, materiál je hevea.

Chci podobné schodiště

pan Haberman

duben 2010

Typ schodiště: Sedlové

Sedlové schodiště s podestou a podstupnicemi, schodiště je bez přesahu stupnic dopředu i do vnitřní strany, zábradlí je tvořeno nerezovými trubkami kotvenými mezi madlo a stupeň, madlo na nástupu i výstupu tvoří sloupy, materiál je hevea.

Chci podobné schodiště

pan Candra

únor 2010

Typ schodiště: 1x lomené

1x lomené schodiště se svislým zábradlím, výplně jsou kombinované s nerezem, materiál je hevea.

Chci podobné schodiště

paní Aldabaghová

září 2009

Typ schodiště: 2x lomené

2x lomené samonosné schodiště s podstupnicemi, svislé celodřevěné zábradlí po vnitřní straně, materiál je průběžný dub.

Chci podobné schodiště

pan Prášek

květen 2009

Typ schodiště: Vřetenové

Jedná se o schodiště které je tvořeno vnější spirálovou schodnicí, vřetenem o průměru 115 mm , a trojúhelníkovou výstupní odestou.
Zábradlí je pouze po vnější straně schodiště.
Součástí dodávky je i zábradlí na galerii. Zábradlí na schodišti je tvořeno svislými soustruženými dřevěnými výplněmi, soustruženými sloupy a madlem. Válcové prstýnky vřetena jsou profilované.

Chci podobné schodiště

pan Ross Malý

duben 2009

Typ schodiště: 2x lomené

2x lomené schodiště s podestou a svislým dřevěným zábradlím, materiál je buk mořený do americké třešně.

Chci podobné schodiště

pan Krulich

listopad 2008

Typ schodiště: Zadlabávané

Samonosné 2x lomené schodiště se svislým dřevěným zábradlím, materiál je hevea.

Chci podobné schodiště

pan Laryea

listopad 2008

Typ schodiště: Atypické

2x lomené schodiště s nerezovými podstupnicemi, zábradlí je tvořeno nerezovými pruty v kombinaci s dřevěným madlem, materiál je lehce mořená hevea.

Chci podobné schodiště

pan Český

říjen 2008

Typ schodiště: Dřevěné obklady

Obklad betonového schodiště, součástí je ocelové zábradlí se dřevěným madlem, materiál je hevea, tvrdý olej.

Chci podobné schodiště

pan Milec

červenec 2008

Typ schodiště: Zadlabávané

Zadlabávané 2x lomené schodiště, zábradlí je tvořeno svislými nerezovými trubkami, materiál je pařený buk.

Chci podobné schodiště

pan Fučík

červenec 2008

Typ schodiště: Dřevěný obklad

Obklad betonového schodiště s podstupnicemi, součástí je dřevěné madlo na zdi včetně olištování stupnic i podstupnic ke zdi, materiál je hevea.

Chci podobné schodiště

pan Kliment

březen 2008

Typ schodiště: 2x lomené

2x lomené schodiště s obdélníkovou podestou a podstupnicemi, zábradlí je po vnitřní straně schodiště s dřevěnými výplněmi, materiál je průběžný buk.

Chci podobné schodiště

pan Turek

prosinec 2007

Typ schodiště: 1x lomené

1x lomené schodiště s podstupnicemi na upravený betonový skelet schodiště. Zábradlí je po vnitřní straně výstupního ramene a to v provedení se středovou schodnicí. Součástí dodávky je i zábradlí na galerii. Výplně zábradlí jsou soustružené, sloup na nástupu je vyřezávaný. Sloup má na všech čtyřech stranách vydlabané hladké, zapuštěné kazety a tyto kazety jsou rovněž i na hlavě sloupu. Horní sloup i polosloup na stěně má stejný tvar i provedení jako vršek hlavního sloupu s tím, že ve vlastní hlavě sloupu jsou zadlabané kazety pouze v místech, kde do nich není kotvené madlo zábradlí. Součástí dodávky je falešná schodnice s profilovanou horní hranou a obklad stropu v délce. Materiál stupnic a madla je americká třešeň. Podstupnice středová schodnice, falešné schodnice i obklad stropu jsou z rustikálního buku a jsou lakované na bílo RAL 9010 polomat.

Chci podobné schodiště

New York | pan O'Mara

listopad 2007

Typ schodiště: Atypická

Čtyři kusy celodřevěných samonosných oválných schodišť s podstupnicemi, schodiště má nepravidelný geometrický tvar, vnější schodnice je zadlabaná, vnitřní schodnice je sedlová, zábradlí je pouze po vnitřní straně schodiště a je tvořeno svislými soustruženými výplněmi a kulatým madlem. Součástí dodávky je i obloukové zábradlí na galerii v jednotlivých patrech v celkové délce cca 18,8 metrů a rovné zábradlí na horní galerii v délce cca 3 metry. Materiál - podstupnice a obě schodnice jsou z rustikálního buku, které jsou opatřené základovým nátěrem pod bílý lak. Stupnice, výplně a madla jsou z masivního buku - mořeno na mahagon.

Chci podobné schodiště

Vágnerovi

listopad 2007

Typ schodiště: Vynášené

Schodiště vynášené nerezovými stojinami po obou stranách, zábradlí je tvořeno nerezovými pruty v kombinaci s dřevěným madlem, součástí dodávky je také zábradlí na galerii v délce 1 m. Materiál je dub mořený.

Chci podobné schodiště

pan Dupák

listopad 2007

Typ schodiště: 2x lomené

2x lomené vynášené schodiště s obdélníkovou podestou, zábradlí je tvořené nerezovými pruty v kombinaci s dřevěným madlem, materiál je buk mořený.

Chci podobné schodiště

pan Palla

červenec 2007

Typ schodiště: Vynášené

Schodiště vynášené nerezovými stojinami po obou stranách, zábradlí je tvořeno nerezovými pruty v kombinaci s dřevěným madlem, materiál je buk.

Chci podobné schodiště

pan Krajčír

červen 2007

Typ schodiště: Dřevěný obklad

Obklad 2x lomeného betonového schodiště se dvěma podestami a podstupnicemi, zábradlí je ručně kovaná kovářská práce, materiál je průběžný dub mořený do doosie.

Chci podobné schodiště

pan Stibůrek

květen 2007

Typ schodiště: 1x lomené

1x lomené samonosné schodiště, zábradlí tvoří dřevěná konstrukce s atypickým uložením nerezových prutů, které jsou osazeny nad schodnicí a kotveny do sloupků, materiál je průběžný buk.

Chci podobné schodiště

pan Zahradník

březen 2007

Typ schodiště: Rovné

Přímé samonosné schodiště, zábradlí je po vnitřní straně schodiště s dřevěnými výplněmi (hůlkami), materiál je buk.

Chci podobné schodiště

paní Kopecká

říjen 2006

Typ schodiště: Vřetenové

Vřetenové schodiště se spirálovou schodnicí a madlem, zábradlí je po vnější straně schodiště se dřevěnými výplněmi, materiál je průběžný dub.

Chci podobné schodiště

paní Eliášová

září 2006

Typ schodiště: Atypické

Atypické dřevěné schodiště v provedení „HARMONY“, podélné nerezové zábradlí po obou stranách, materiál je bělený buk.

Chci podobné schodiště

pan Eger

červen 2006

Typ schodiště: Vynášené

Vynášené schodiště, po jedné straně je bílá zadlabaná schodnice na zdi, ostatní části ramen jsou vynášené nerezovými stojinami, zábradlí je v kombinaci nerez-sklo s obdélníkovým dřevěným madlem, materiál je hevea.

Chci podobné schodiště

pan Nesnídal

duben 2006

Typ schodiště: 1x lomené

1x lomené schodiště se svislým dřevěným zábradlím po vnitřní straně, materiál je buk.

Chci podobné schodiště

pan Škarván

červenec 2005

Typ schodiště: Rovné

Přímé schodiště s podstupnicemi, po levé straně je dřevěné zábradlí, po pravé je dřevěné madlo na zdi, materiál je dub.

Chci podobné schodiště

pan Musálek

prosinec 2004

Typ schodiště: Atypická schodiště

Mlynářské schody o 13 stupních, zábradlí na schodišti ani na galerii není součástí dodávky. Po vnější straně je dřevěné madlo. Materiál je dub, povrchová úprava PU lak.

Chci podobné schodiště

pan Krajník

listopad 2004

Typ schodiště: Dřevěný obklad

Obklad obloukového betonového schodiště, zábradlí je po vnitřní straně schodiště s dřevěnými výplněmi – imitace koňské nohy na přání investora, materiál je mořený průběžný dub.

Chci podobné schodiště

pan Paroulek

říjen 2004

Typ schodiště: Obloukové

Obloukové schodiště, zábradlí je s podélnými nerezovými pruty v kombinaci s dřevěným madlem, které zároveň tvoří sloupky, mezisloupky jsou na přání investora kolmo na schodnici, materiál je průběžný dub.

Chci podobné schodiště

pan Kiesweter

srpen 2004

Typ schodiště: Vřetenové

Vřetenové schodiště se spirálovou schodnicí a madlem, celodřevěné zábradlí po vnější straně, materiál je průběžný dub.

Chci podobné schodiště

pan Říha

červen 2004

Typ schodiště: 1x lomené

1x lomené samonosné schodiště, zábradlí je po vnitřní straně schodiště s dřevěnými výplněmi, materiál je průběžný buk mořený do třešně.

Chci podobné schodiště

paní Morávková

duben 2004

Typ schodiště: Atypické

Dřevěné schodiště v provedení nástupního ramena „HARMONY“, výstupní rameno je obklad stávajícího betonového schodiště, zábradlí je v kombinaci nerez – sklo, materiál je průběžný mořený buk.

Chci podobné schodiště

pan Formen

2002

Typ schodiště: Vynášené

Vynášené 2x lomené schodiště s obdélníkovou podestou, podélné nerezové zábradlí s dřevěným madlem, materiál je buk.

Chci podobné schodiště

Kontaktní formulář