Pro partnery

JK plus s.r.o. je etablovaná truhlářská firma působící jak na českém trhu, tak v zahraničí. Naše rozmanitá schodiště, zábradlí, obklady ale i další výrobky si oblíbili zákazníci z mnoha kategorií, od zahraničních firem po individuální nákupčí.

Ačkoli jsou individuální investoři důležitými klienty naší společnosti, téměř polovina našich schodišť je vyráběna pro stavební či obchodní firmy. S mnohými z nich průběžně spolupracujeme, nicméně bychom tento počet chtěli rozšířit. Proto nabízíme možnost navázáni dlouhodobé spolupráce pro externí firmy, které hledají spolehlivá, kvalitní a přitom cenově dostupná schodiště. Měsíčně jsme schopni vyrobit přibližně 25 kusů schodišť s dodací lhůtou kolem 10 týdnů.

Naši práci bychom také rádi nabídli stavebním firmám, od nichž nárazově přijímáme větší zakázky. Právě rozsah produkce spolu s již dvacetiletými zkušenostmi firmy JK plus s.r.o. umožňují vyrábět vysoce kvalitní produkty za dostupné ceny. Mimo to poskytujeme prodej šablon domácím truhlářům.

Naše schodiště a zábradlí jsou velmi zajímavá i pro zahraniční společnosti, jimž můžeme nabídnout komparativně nižší ceny za velmi kvalitní produkty, jež zpracovávají kvalifikovaní čeští řemeslníci. Nabídky schodišť JK plus s.r.o. tak využilo již několik individuálních klientů ze SRN a Rakouska, větší dodávku jsme poskytli do New Yorku či Londýna a našimi schodišti se mohou pyšnit ambasády a rezidence pro diplomaty v Mongolsku.

Kontaktní formulář