ROSNER

Součást společnosti MIPA AG, ESSENBACH, Německo - značka s tradicí

Základy pro výrobu mořidel, laků, olejů a vosků značky ROSNER byly položeny po první světové válce, kdy se specialista (chemik) Louise Rosner z mnichovské truhlářské dílny začal věnovat vývoji. Díky kvalitě výrobků a pochopení požadavků trhu firma zažila prudký nárůst produkce.

Neustálý vývoj produktů společně s vysokou úrovní technických znalostí a znalostí trhu dává zákazníkům nejen konzistentní kvalitu, ale také uživatelsky přívětivé produkty s unikátními účinky.

Tato tradice zavazuje společnost MIPA AG, která získala značku ROSNER v roce 2010, pokračovat ve výrobě a dalším rozvoji kvality produktů, které vycházejí z tradičních receptů, z nichž některé pocházejí z časů Louise Rosnera.

Spojení JK Plus s.r.o. se značkou ROSNER

Povrchová úprava našich výrobků je realizována s použitím produktů značky ROSNER. V současné době využíváme 3 systémy povrchových úprav:

  • lakování

    s využitím laku ROSNER HydRo Treppenlack Plus, který nanášíme pomocí stříkacího zařízení, dosáhneme sametově matného povrchu, který propůjčuje dřevině příjemný nádech a zabezpečí mechanickou odolnost a výborné protiskluzové vlastnosti. Výhodou této povrchové úpravy je snadná údržba a používání, nevýhodou pak poněkud složitější systém oprav v případě poškození.

  • olejování (voskování)

    pro docílení olejovaných nebo voskovaných povrchů používáme oleje, kombinaci oleje s voskem nebo vosky ROSNER řady NaturExpert. Nanášení probíhá ručně za pomoci padování. S přírodními produkty řady NaturExpert zachováme přirozené vlastnosti dřeva a získáme velmi příjemný povrch, který je odolný vodě, dostatečně mechanicky odolný, má výborné protiskluzové vlastnosti a snadno se udržuje. Tato povrchová úprava se dá velmi příhodně pojmenovat „KDYŽ NA VÁS DÝCHNE PŘÍRODA“. Velmi praktickým aspektem je pak snadná opravitelnost povrchové úpravy v případě poškození.

  • moření

    oba výše uvedené systémy lze oživit použitím vodou ředitelného mořidla řady KKB. Tato operace slouží pro přizpůsobení finálního barevného vzhledu schodiště k prvkům, které již interiér obsahuje. Široká škála základních odstínů a podpora prodejce značky ROSNER při dohledávání nestandardních odstínů nám dává možnost vyhovět každému Vašemu požadavku.

Stačí si jen vybrat...

Kontaktní formulář