O společnosti

Rodinná firma JK plus s.r.o. v Jílovém u Prahy se zabývá výrobou schodišť od roku 1993 a zaměstnává kolem 20 pracovníků.

Měsíčně vyrábíme okolo 25 kusů schodišť a to ve všech možných typech, tvarech a materiálových provedeních. Dodací lhůty se pohybují okolo 10 týdnů. Mimo samonosných schodišť provádíme i obklady betonových či ocelových skeletů.

Vyrábíme nejen klasická celodřevěná schodiště, ale i schodiště vynášená v kombinaci s kovovými (většinou nerezovými) prvky, případně kombinovaná s kamenem či sklem.

Dalším výrobkem jsou samostatná zábradlí u schodišť a na galeriích. Tato zábradlí jsou rovněž vyráběná jak v celodřevěném provedení, tak i v nerezu popř. v kombinaci s bezpečnostním sklem.

Výroba je soustředěná v Jílovém a to ve výrobních prostorách v sídle firmy, kde je také vzorkovna a v pronajaté výrobní hale 1.Jílovské a.s.

Více jak polovinu vyráběných schodišť objednávají individuální investoři, zbytek stavební nebo obchodní firmy.

Ze stavebních firem s kterými průběžně spolupracujeme uvádíme např.: IKAREAL Praha, HOSS Benešov, MTS Uherské Hradiště, CANABA Děčín, CV Petrol Břežany, Formen Příbram, Gamastav Praha, Moravec Praha, Pýcha Mukařov, Stavospol Roztoky, Silwin Příbram, Silwin plus Příbram, Stamet Praha, Hanzl Litoměřice, STEP Praha, TUSCO Dřevčice, a další.

Větší nárazové zakázky jsme dodávali v roce 2005 pro firmy SPS Praha, Podzimek a synové Jihlava a SICOM Šeberov a to v počtech 16 až 45 kusů schodišť.

Další informace o možnosti spolupráce naleznete v sekci Pro partnery.

Schodiště do SRN nebo do Rakouska se vyrábějí individuálně a to v počtu do 20 kusů ročně.

Jednou z větších zahraničních zakázek byla dodávka schodišť do New Yorku a ambasád a rezidencí pro diplomaty v Mongolsku.

Nejlepší je vše vidět na vlastní oči. Pokud se nás rozhodnete navštívit, můžete si naši práci prohlédnout ve vzorkovně. Kudy k nám.

Jak a kde probíhá naše výroba? Prohlédněte si, jak vypadá naše dílna, nebo si přečtěte, jak probíhá návrh, výroba a montáž nového schodiště.

Přímé schodiště Sloupky Lomené schodiště
Obklady Lomené schodiště Dřevěné sloupky
Lomené schodiště Lomené schodiště Obklady

Kontaktní formulář