Balkonové zábradlí a dřevěné zábradlí na francouzská okna

Dřevo je vhodné jako materiál i pokud se jedná o venkovní zábradlí, stačí kvalitní povrchová úprava a trocha péče a vydrží vám navěky.

Ve firmě JK Plus nevyrábíme pouze interiérová zábradlí na schodiště, ale také venkovní zábradlí pro nejrůznější použití. Tradičně velice populárním řešením je balkonové zábradlí ze dřeva, obdobně na tom je terasové zábradlí, které je velice podobné.

V posledních letech pak na popularitě získávají zejména francouzská okna, vyznačující se vysokou úrovní kvality a cenovou dostupností. Design těchto dřevěných zábradlí nabízí široké možnosti, díky nimž vyrobíme zábradlí na francouzská okna přesně podle vašich preferencí.

V případě venkovního zábradlí si můžete vybírat z různých druhů dřeva, které leží na barevné škále od nejsvětlejších po tmavá dřeva a vykazují různé vlastnosti a tvrdost. Tvar i rozměry zábradlí se potom odvíjí od konkrétních požadavků. Kromě zmíněných zábradlí vyrábíme například zábradlí pro zahradní schodiště a další exteriérová zábradlí. Pokud máte nějaké specifické požadavky, neváhejte se na nás obrátit, věříme, že společně dokážeme vymyslet nejlepší možné řešení.

Mám zájem o zábradlí

Reference