Další výrobky

Naše společnost se nespecializuje pouze na schodiště a zábradlí. Pomůžeme vám doladit celý interiér. Nabízíme vám zakázkovou výrobu dveří, zábradlí k francouzským oknům či nábytku.


Dveře

Vybrat správné dveře není vždy jednoduché. Jsou důležité z hlediska bezpečnosti, hlučnosti, izolace, ale i dispozičního řešení domu. Poradíme vám s výběrem vhodného typu a materiálu. I v prostorách s omezenými možnostmi lze najít řešení, například dveře posuvné. Samozřejmě i zde hraje důležitou roli vzhled a váš vkus. Můžete si vybrat z celodřevěných dveří či z prosklených variant.

Více informací naleznete v samostatné sekci Dveře.

Zábradlí pro balkóny a francouzská okna

Zábradlí není důležité jen u schodišť, ale také u balkonů či francouzských oken. Kromě vzhledu je opět důležité vzít v úvahu i bezpečnost. Ta se s použitím kvalitního zábradlí zvyšuje. Zvláště pokud máte malé děti, je důležité volit typ zábradlí pečlivě. Opět je možné vybírat z dřevených materiálů či zvolit moderní nerez. Možná je samozřejmě i kombinace nejen těchto dvou materiálů, ale také skla či kovových zdobených výplní.

Více informací naleznete v samostatné sekci Zábradlí pro balkóny a francouzská okna.

Nábytek

Nabízíme také výrobu nábytku na míru. Práci se dřevem se věnujeme již přes dvacet let a rádi vám poradíme s výběrem toho správného materiálu pro vybavení vašeho domova. Získáte tak originální interiér přesně podle vašich přání. Sháníte knihovnu, do které se vejdou všechny vaše knihy? Rádi byste našli skříň, která by mohla stát u zkosené střechy? Rádi vám poradíme a vyrobíme nábytek přesně podle vašich požadavků.

Více informací naleznete v samostatné sekci Nábytek.

Dřevořezba

Se dřevem si opravdu rozumíme a umíme z něj vyrobit originální doplňky a detaily pro váš domov.

Více informací naleznete v samostatné sekci Dřevořezba.


Slaďte celý interiér, od schodiště, přes nábytek až po dveře. Všechno můžete zařídit u nás pohodlně a rychle.

Kontaktní formulář