Výroba dřevěných dveří

Rádi byste si do domu pořídili vkusné a odolné dřevěné dveře za rozumnou cenu? A k tomu ještě individuálně přizpůsobené vašim preferencím? Přesně takové dveře pro vás vyrobíme.

Rádi pracujeme s dřevem a tak v naší nabídce, vedle výroby schodišť, zábradlí, nebo dřevěného nábytku, nechybí také zakázková výroba dveří. Ať už máte zájem o prvotřídní, ručně vyráběné interiérové nebo vchodové dveře, vyrobíme pro Vás perfektní kus, který bude přesně odpovídat vašim představám a potřebám. Realizovali jsme již desítky zakázek dveří, do bytů, rodinných domů, až po například dveře pro kanadskou ambasádu v Praze (foto).

Dveře mohou být jak celodřevěné, nebo v kombinaci se sklem. Při výrobě se neomezujeme pouze na jeden určitý typ. Ať už máte zájem o dveře jednoduché, dvoukřídlé, skládací či posuvné, dokážeme se přizpůsobit vašim požadavkům. Pokud jde o materiály, nabízíme široký výběr dřev a skel v mnoha odstínech, záleží jen na vašich preferencích, nebo dispozicích prostoru. Přitom se můžete spolehnout na kvalitní českou ruční výrobu a bohaté zkušenosti, jež zaručují, že vám budou dveře sloužit po skutečně dlouhou dobu.

Mám zájem o dveře

Reference