5 let záruky

Kvalitu našich schodišť máme léty prověřenou a stojíme si za ní. Díky špičkovým materiálům a vysoké pečlivosti při výrobě si můžeme dovolit našim zákazníkům poskytovat záruku celých 5 let. Vyrábíme schodiště, která bychom si koupili my sami!

Na trhu působíme již od roku 1993. Za více než dvacet let jsme zrealizovali velké množství zakázek v České republice i zahraničí, které vždy splňovaly nejvyšší nároky na kvalitu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s péčí.

Materiály, se kterými pracujeme, procházejí náročnými kontrolami z hlediska bezpečnosti i komfortu. Proto vám zaručujeme jejich nejvyšší kvalitu. Výroba samotného schodiště probíhá svědomitě a pozorně. Celý proces výroby je bedlivě sledován, abychom si byli jistí, že obdržíte dokonalé schodiště přesně podle vašich představ.

Naše schodiště jsou bezpečná, pohodlná a vždy dbáme na styl domu a váš osobní vkus. Zaručujeme vám, že schodiště od nás vám vydrží krásné a jen tak se neopotřebuje. Proto si můžeme dovolit poskytovat na naše výrobky hned pětiletou záruku.

A kolik by stálo Vaše schodiště?

Kontaktní formulář